pt: 11:00 - 17:00; najbliższa niedziela (17.10): nieczynne

DOBRY RODZIC – DOBRY START -zajęcia aktywizujące dla rodziców i dzieci do 4 lat

Droga Mamo! Drogi Tato! Jeśli chcielibyście poznać i miło spędzić czas z innymi rodzicami i dziećmi z okolicy, przyjdźcie na nasze warsztaty organizowane przez społeczność Wioski gocławskich rodziców – lokalnej inicjatywy sąsiedzkiej. Na zajęciach prowadzonych przez psycholożkę – Małgorzatę Święcką, w przyjaznym otoczeniu nauczymy się jak przyjemnie i pożytecznie spędzić czas ze swoim dzieckiem. Ideą zajęć jest wspólna zabawa rodzica z dzieckiem, która pomaga rodzicom odczytywać potrzeby dziecka i odpowiadać na nie.

Będziemy śpiewać, tańczyć, grać na ukulele, malować i dużo się śmiać 😊 !

W zajęciach mogą uczestniczyć wyłącznie rodzice i ich dzieci. Ilość miejsc ograniczona- zapraszamy maksymalnie 17 par (jeden rodzic+ dziecko w wieku 1-4 lata). Zajęcia są bezpłatne. Czas trwania to ok 2 h.

 

Warsztaty do tej pory prowadzone były przez mamy z naszej Wioski, które wolontaryjnie dzielą się z innymi rodzicami swoją wiedzą i pasją. Tym razem poprowadzi je Małgorzata Święcka – psycholog.

 

“Na co dzień towarzyszę dzieciom w poznawaniu otaczającego nas świata a dorosłym pomagam zrozumieć dziecięcą perspektywę.  Rodzicielstwo jest zadaniem, z którym czasami trudno sobie poradzić, ale głęboko wierzę w to, że każdy może być Dobrym Rodzicem.

Zapraszam Was do spędzenia Aktywnej Soboty!”

Małgorzata Święcka

 

Zainteresowanych prosimy o zapisy mailowe pod adresem: klubmit.goclaw@gmail.com do dnia 6 października.

 

Najbliższe terminy!

Wydarzenia