pt: 10:00 - 13:00; najbliższa niedziela (26.01): nieczynne

ZAJĘCIA SENSOMOTORYCZNE dla dzieci w wieku 5-8 lat UKS Niedźwiadek

Zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych (5-8 lat), oparte na różnego rodzaju grach i zabawach ruchowych, dostosowanych do etapu rozwoju i umiejętności dzieci, również z wykorzystaniem drobnego sprzętu gimnastycznego, takiego jak: piłki, szarfy, woreczki, pachołki i inne.

W trakcie zajęć dziecko nauczy się przewrotów, padów i nie tylko, poprawi koordynację ruchową, sprawność, gibkość, wytrzymałość.

Zajęcia Sensomotoryczne” mają na celu wzbudzenie w najmłodszych zamiłowania do sportu i zakorzenienie w nich przekonania, że jest on czymś pasjonującym i dostarczającym mnóstwo emocji i radości. Z drugiej strony większość dzieci ma naturalną potrzebę ruchu i drzemią w nich niespożyte pokłady energii – my ją zagospodarujemy w sposób konstruktywny.

Nasze zajęcia sprawią, że Wasze pociechy się wzmocnią i nabędą nowe umiejętności. To zaowocuje wzrostem ich pewności siebie i samooceny. Poprzez gry i zabawy w grupie, mają szansę pozbyć się lęku przed zetknięciem z drugim człowiekiem. Naturalny i spontaniczny kontakt z innymi dziećmi oraz z profesjonalnymi, ciepłymi i empatycznymi trenerami, spowoduje, że Wasi milusińscy staną się bardziej otwarci, ufni i bezpośredni.

Obowiązują zapisy!

Najbliższe terminy!
  • 25/01 - 13:00-14:00

Wydarzenia