wt: 17:00 - 20:00; najbliższa niedziela (28.04): nieczynne

KOLOROWO BAROKOWO – rodzinny koncert interaktywny dla rodziców z dziećmi w wieku 3-10 lat

Kolorowo barokowo, to interaktywny koncert dla małych i dużych. Zaprezentujemy utwory epoki baroku, będziemy wspólnie bawić się i tańczyć przy dźwiękach utworów Bacha, Frescobaldiego, Pachelbela. Pragniemy w przystępny sposób przybliżyć Młodym Słuchaczom muzykę Dawnych Wieków. Pokazać, że jest nie tylko piękna i intelektualna, ale można się przy niej również świetnie bawić. Naszym muzycznym zabawom będą towarzyszyć m. in. kolorowe chusty, piłeczki, szarfy, a także ciekawe instrumenty. Prócz wiolonczeli, altówki i pianina, usłyszą Państwo także lirę, dulcimer, flet prosty.

Koncert poprowadzi zespół Berbecie w duecie czyli:

Joanna Drewniak – wokalistka i pedagog, wiolonczelistka. Studiowała Śpiew solowy na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Absolwentka kulturoznawstwa, pedagogiki, pedagogiki specjalnej i logopedii. Jest certyfikowaną instruktorką zajęć gordonowskich. Pracowała jako muzykoterapeutka z seniorami i osobami o różnym stopniu niepełnosprawności. Zajmuje się kształceniem emisji głosu i treningiem umiejętności wokalnych. Na zajęciach wykorzystuje różne techniki śpiewu, od klasycznej poprzez jazz, aż po śpiew rozrywkowy. W swojej pracy dziećmi pragnie rozbudzić w nich pasję i radość z muzykowania, aby w sposób przyjazny i otwarty rozwijać ich artystyczne zdolności.

Justyna Górska  z wykształcenia jest skrzypaczką i altowiolistką, ale gra również m. in. na  pianinie, okarynie, afrykańskim djembe i ukulele. Podwójny dyplom magistra sztuki otrzymała na białostockim Wydziale Instrumentalno-Pedagogicznym Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W ramach stypendium Erasmus studiowała również na Universität für Musik und darstellende Kunst w Wiedniu, a także Muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim (dwuletnie magisterskie studia uzupełniające). Na co dzień łączy działalność artystyczną z pedagogiczną. Od wielu lat prowadzi zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku od 0-6 lat, czerpiąc z założeń m. in. Carla Orffa, Rudolfa Labana oraz teorii Edwina Eliasa Gordona.

Udział w koncercie jest odpłatny. Jeden bilet uprawnia do wejścia rodzica z dzieckiem. Dla każdego kolejnego dziecka  należy zakupić dodatkowy bilet.

 

KUP BILET>>

Najbliższe terminy!

Wydarzenia