śr: 11:00 - 17:00; najbliższa niedziela (28.07): nieczynne

PÓŁ ŻARTEM Z MOZARTEM – rodzinny koncert interaktywny dla rodziców z dziećmi w wieku 3-10 lat

Zapraszamy dzieci z rodzicami koncert interaktywny zespołu Berbecie w duecie w który wplecione zostały najpiękniejsze melodie W.A. Mozarta.

To historie opowiadane słowem i dźwiękiem. Bogate instrumentarium zespołu pozwoli na wsłuchanie się w grę na dobranych do każdego koncertu instrumentach: skrzypcach, wiolonczeli, altówce, pianinie, okarynie, fletach prostych, dulcimerze, lirze, kalimbie, tongue drumie.

Koncertowi towarzyszą adekwatne do tematu rekwizyty. Dzieci osłuchują się nie tylko z różnymi skalami muzycznymi, ale także z ogromnym bogactwem różnych ciekawych brzmień.

Udział w koncercie jest odpłatny. Jeden bilet uprawnia do wejścia rodzica z dzieckiem. Dla każdego kolejnego dziecka  należy zakupić dodatkowy bilet.

Koncert poprowadzi zespół Berbecie w duecie czyli:

Joanna Drewniak – wokalistka i pedagog, wiolonczelistka. Studiowała Śpiew solowy na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Absolwentka kulturoznawstwa, pedagogiki, pedagogiki specjalnej i logopedii. Jest certyfikowaną instruktorką zajęć gordonowskich. Pracowała jako muzykoterapeutka z seniorami i osobami o różnym stopniu niepełnosprawności. Zajmuje się kształceniem emisji głosu i treningiem umiejętności wokalnych. Na zajęciach wykorzystuje różne techniki śpiewu, od klasycznej poprzez jazz, aż po śpiew rozrywkowy. W swojej pracy dziećmi pragnie rozbudzić w nich pasję i radość z muzykowania, aby w sposób przyjazny i otwarty rozwijać ich artystyczne zdolności.

Justyna Górska  z wykształcenia jest skrzypaczką i altowiolistką, ale gra również m. in. na  pianinie, okarynie, afrykańskim djembe i ukulele. Podwójny dyplom magistra sztuki otrzymała na białostockim Wydziale Instrumentalno-Pedagogicznym Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W ramach stypendium Erasmus studiowała również na Universität für Musik und darstellende Kunst w Wiedniu, a także Muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim (dwuletnie magisterskie studia uzupełniające). Na co dzień łączy działalność artystyczną z pedagogiczną. Od wielu lat prowadzi zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku od 0-6 lat, czerpiąc z założeń m. in. Carla Orffa, Rudolfa Labana oraz teorii Edwina Eliasa Gordona.

 

KUP BILET>>

Najbliższe terminy!

Wydarzenia