wt: 17:00 - 20:00; najbliższa niedziela (28.04): nieczynne

POZNAJEMY INSTRUMENTY – koncert edukacyjny dla dzieci w wieku 3-7 lat

Poznajemy instrumenty jest to cykl opowiadań o wybranych instrumentach muzycznych. Każda z tych historii jest wkomponowana w wybrane utwory, które pokazują możliwości danego instrumentu. Historie te dotyczą pochodzenia, budowy oraz niektórych ciekawostek, jakie one w sobie
ukrywają. Opowiadania mają za zadanie ukazać dzieciom, iż instrument jest nie tylko przedmiotem, ale również czymś, co może „żyć” dzięki współpracy i talentowi artysty, którym może stać się każdy z nas.
Celem tego jest obudzenie w dzieciach wrażliwości wobec muzyki wykonywanej na żywo oraz ukazanie jak ważną rolę pełni praca i wysiłek każdego z nas, jeśli chcemy, aby ten przedmiot zaczął „żyć”. Projekt ten opiera się przede wszystkim na „żywym” kontakcie z instrumentem, a
przekazanie dzieciom wiedzy odbywa się poprzez zabawę integracyjną, zabawy ruchowe ze śpiewem i tańcem oraz zagadki słuchowe. Podczas koncertów będziemy mogli usłyszeć utwory z kręgu muzyki klasycznej, rozrywkowej oraz piosenki dziecięce.

Od 01.02.2024r udział w koncertach jest odpłatny. Jeden bilet uprawnia do wejścia rodzica z dzieckiem. Dla każdego kolejnego dziecka  należy zakupić dodatkowy bilet.

W dniu 17.02.2024 zapraszamy na spotkanie z trąbką, w dniu 02.03 z akordeonem.

 

KUP BILET>>

Najbliższe terminy!

Wydarzenia