Jelly zaprasza do Piątego Wymiaru na warsztaty robienia prawdziwej biżuterii. Tworzenie biżuterii uspokaja i pomaga się zrelaksować, wyzwala również twórczy potencjał. To doskonała okazja do rozmów i zacieśnienia więzi. Takie kobiece kręgi posiadają niezwykłą, terapeutyczną moc, pozwalają oderwać się od codziennych problemów i obowiązków oraz na nowo odnaleźć radość życia.
Na miejscu każda uczestniczka będzie miała pojemniczki, w których znajdują się niezbędne dodatki do tworzenia biżuterii. Każdy wybiera sobie dodatki i tworzy własną kompozycję pod nadzorem koordynatora z Jelly.
W ramach warsztatów:
– uczestnicy otrzymają półfabrykaty, kamienie naturalne oraz gumki jubilerskie
– informacja o minerałach oraz ich właściwości
– do dyspozycji będą podstawowe narzędzia: linijka, nożyczki, pojemniczki do przygotowania biżuterii
– nauczymy jak starannie wykonać biżuterię dbając o detale
– pomożemy dopasować też rozmiary biżuterii
Na warsztaty obowiązują zapisy. Zapraszamy! Pojedynczy zapis na warsztaty na stronie pozwala na wykonanie jednej własnej kompozycji z kamieni naturalnych i srebra.
czerwiec 2025 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
pon. | wt. | śr. | czw | pt. | sob. | niedz. |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |